Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200053

Kunstiloo õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õpetusega taotletakse, et õpilane:
 omandab teadmisi kunstiliikidest ja nende arenguloost,
 kujundab oma kunstimaitset, õpib vaatlema ja hindama kunstiteoseid,
 oskab analüüsida massimeedia informatsiooni,
 arendab kujutlusvõimet, vaatlusvõimet ja abstraktset mõtlemist

Ootused kandidaadile

- õpetaja kvalifikatsiooninõuetele vastavust (kehtestatud 26.08.2002 haridusministri määrusega nr 65)
- soov töötada õpilastega
- kohusetunne, täpsus, usaldusväärsus
- initsiatiiv ja algatusvõime
- koostöövalmidus

Ettevõte pakub

aktiivset eneseteostust
arenemisvõimalusi
võimalust rakendada oma oskusi ja teadmisi noorte muusikute kujundamisel

Tööpakkumise number
#200053