Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63832

Kunstigalerii teenindus-sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume huvitavat mitmekesist kunstiga seotud tööd. Teenindus-sekretäri kohustuseks on meie firmas - teenindada kunstihuvilisi kliente (sh.tellimuste vastuvõtt) -anda aktiivselt informatsiooni meie firmas toimuvatest üritustest -soovitada ja müüa meil pakutavaid tooteid -vahendada klientide ja koostööpartnerite soove juhtkonnale -pidada juhtkonna nõusolekul läbirääkimisi koostööpartneritega -hoida korras dokumentatsiooni -aktiivselt osaleda näituste, messide ja presentatsioonide korraldamisest.

Ootused kandidaadile

Kandidaadil peab olema -kunstihuvi ja avatus uuendustele -soovi ja initiatiivi osaleda antud valdkonnas -hea eneseväljendus ja suhtlemisoskus -iseseisva töö oskus -teenindusvalmidus -huvitatus heast müügitööst -korrektsus,täpsus ja kohusetunnet -võõrkeelteoskus(vene-,inglisekeel)
-hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

Pakume
-head tulemuspalka
-meeldivat töökeskonda
-vaheldusrikast tööd
-väikest töökollektiivi
-väljaõpet kohapeal ja kunstialast täiendõpet
-töötamist graafiku alusel
-karjäärivõimalus

Lisainfo

Töötaja peab korrektselt riietuma,probleemideta töötama meie eriosakondades,oskama arvestada meeskonna vajadustega, mitte keelduma abitöödest mõtlema avatult ja soovima , et meil läheks hästi.Hea töötaja saab hästi tasutud.

Tööpakkumise number
#63832