Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63832

Kunstigalerii teenindus-sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume huvitavat mitmekesist kunstiga seotud tööd. Teenindus-sekretäri kohustuseks on meie firmas - teenindada kunstihuvilisi kliente (sh.tellimuste vastuvõtt) -anda aktiivselt informatsiooni meie firmas toimuvatest üritustest -soovitada ja müüa meil pakutavaid tooteid -vahendada klientide ja koostööpartnerite soove juhtkonnale -pidada juhtkonna nõusolekul läbirääkimisi koostööpartneritega -hoida korras dokumentatsiooni -aktiivselt osaleda näituste, messide ja presentatsioonide korraldamisest.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadil peab olema -kunstihuvi ja avatus uuendustele -soovi ja initiatiivi osaleda antud valdkonnas -hea eneseväljendus ja suhtlemisoskus -iseseisva töö oskus -teenindusvalmidus -huvitatus heast müügitööst -korrektsus,täpsus ja kohusetunnet -võõrkeelteoskus(vene-,inglisekeel)
-hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

Pakume
-head tulemuspalka
-meeldivat töökeskonda
-vaheldusrikast tööd
-väikest töökollektiivi
-väljaõpet kohapeal ja kunstialast täiendõpet
-töötamist graafiku alusel
-karjäärivõimalus

Lisainfo

Töötaja peab korrektselt riietuma,probleemideta töötama meie eriosakondades,oskama arvestada meeskonna vajadustega, mitte keelduma abitöödest mõtlema avatult ja soovima , et meil läheks hästi.Hea töötaja saab hästi tasutud.

Tööpakkumise number
#63832

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 4000 - 12000 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. mai 2006
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2006

Nõmme-Galerii & Nommè kullassepp peagalerii asub Nõmmel filiaal Mustika keskuses Mustamäel.Põhitegevus juveelide tootmine ja müük,vääriskivide lihvimine,määramine ja müük.Lisa kunstimüük (maal , graafika,tarbekunst), näituste korraldamine(Nõmme Galeriis,galeriis Navett Grand Hotell Tallinnas jm)puhastusaenete ja tervisetoodete müük.Tellimustööde teostamine,piltide raamimine.

Vaata rohkem