Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180398

Kultuurivahetusprogramm noortele

CVKeskus.ee klient
USA
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lastega mängimine, nende sõidutamine kooli, trenni, jne.

Ootused kandidaadile

- Oled vanuses 18-26 eluaastat
- Omad lastehoidmise kogemust (me ei eelda ametlikult lapsehoidjana töötamist)
- Oskad suhtlustasemel inglise keelt
- Vähemalt keskharidus
- Soovitavalt juhiload

Ettevõte pakub

- 195.75 USD nädalas (= 10 000 USD aastas)
- 10 päeva  tasutud puhkust
- edasi-tagasi sõit ja reisi organiseerimine
-  ettevalmistuskursus New Jersey`s
- tasuta majutus ja toitlustamine pere juures terve aasta jooksul
- õppetoetus pere poolt kuni 500 USD
- 12 kuuline legaalne USA viisa
- tasuta tervise ja õnnetusjuhtumikindlustus
- programm kestab 12 kuud, 13. kuu on soovi korral reisimiseks
- parim aasta Teie elus - hindamatute mälestustega!

Lisainfo

Miks osaleda?

- Soodne võimalus reisida ja samal ajal raha teenida
- Uus kultuur ja uued sõbrad
- Täiendada enda inglise keele oskust
- Turvaline organisatsioon ja hoolikalt valitud pered

Intervjuusid teeme nii Tallinnas, Tartus kui ka Kuressaares.

Nüüdsest on võimalik kandideerida ka neil uuesti, kes au pairid USA-s juba kunagi varem olnud. Vahepeale peab jääma 2a kodumaal elamist, et uuesti saada kandideerida.

Tööpakkumise number
#180398