Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296957

KULTUURITÖÖ KORRALDAJA

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kultuuriürituste korraldamine: planeerimine, juhtimine, elluviimine
  • Kultuuriprojektidele eelarvete koostamine ja nendest tulenevate taotluste vormistamine
  • Paide linna allasutuste, maakondlike ja üleriigiliste korraldajate ning erinevate MTÜ-de, seltsingute jne kaasamine erinevatesse ettevõtmistesse, abistamine ürituste korraldamisel.

Ootused kandidaadile

Nõuded:

  • Kultuurialane kõrg- või keskeriharidus
  • Loomingulisus
  • Hea meeskonnatöö oskus
  • Algatus- ja otsustusvõime, hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus, kohusetundlikkus, tasakaalukus
  • Stressitaluvus
  • Valmisolek töötamiseks õhtuti, öötundidel ja nädalavahetustel
  • Hea arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb:
  • Eelnev töökogemus kultuurivaldkonnas
  • Muusikaline haridus
  • Inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Eneseteostusvõimalusi

Tööpakkumise number
#296957

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2013

Paide Kultuurikeskus on Paide linna kultuuriasutus, kus toimuvad nii linna, maakonna, vabariigi kui ka rahvusvahelised sündmused: kontserdid, teatrietendused, konverentsid, õppepäevad ja näitused. Kultuurikeskuses töötavad huviringid ja klubid.

Vaata rohkem