Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61205

Kultuuriklubi projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Ülikooli suhtekorralduse osakonna koosseisus tööleasuva projektijuhi tööülesanded on:
- kultuuriklubi ootuste ja vajaduste selgitamine ülikooli liikmete seas
- hetkeolukorra kaardistamine, eesmärkide määratlemine
- tegevussuundade ja -plaani väljatöötamine
- partnerite ja rahastajate leidmine, projektide kirjutamine
- klubi ja klubilise tegevuse korraldamine
- hästitoimiva kommunikatsiooni tagamine
- ülikooli töötajate kultuurialane nõustamine ja -tegevuse arendamine

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus (soovitav kultuuri valdkonnast)
Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
Võõrkeeleoskus annab eelise
Hea analüüsi- ja organiseerimisvõime
Väga hea orienteerumine Eesti kultuurimaastikul
Hea arvutikasutamise oskus lõppkasutaja tasemel
Iseseisvus, tulemusele orienteeritus
Kontaktide loomise ja koostöö oskus
Soov koostööks ja pingetaluvus

Ettevõte pakub

Osalise tööajaga tööd u 20 tundi nädalas
Tähtajalist töölepingut esialgu kuni 2006. a. lõpuni
Akadeemilist töökeskkonda
Töökohta Tallinna kesklinnas

Tööpakkumise number
#61205