Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516663

Kultuuri- ja kaasamisnõunik (ajutiselt äraoleva töötaja asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:

  • kaasamistegevuste kavandamine ja läbi viimine;
  • koostöö huvirühmade ja asumiseltsidega;
  • linnaosa kommunikatsioonialaste tegevuste koordineerimine;
  • vene- ja ingliskeelse kommunikatsiooni juhtimine;
  • linnaosavanema nõustamine muudes küsimustes;
  • sotsiaalvõrgustike haldamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus;
  • töökohal vajalike riigi ja Tallinna õigusaktide tundmine;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene ja inglise keele oskus vähemalt kesktasemel tööalase sõnavara valdamisega;
  • kogemus kommunikatsiooni- ja/või ajakirjanduse valdkonnast;
  • arvuti kasutamise oskus;
  • väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus nii kõnes kui kirjas;
  • oskus efektiivselt kasutada aega;
  • organiseerimisvõime;
  • algatusvõime ja loovus;
  • kohusetunne, täpsus ja korrektsus

Kasuks tuleb:
  • varasem töökogemus kohalikus omavalitsuses

Ettevõte pakub

  • huvitavat, mitmekesist ja vastutusrikast tööd;
  • arenemis- ja koolitusvõimalusi;
  • asjatundlikku ja meeldivat töökollektiivi;
  • põhipuhkust 35 kalendripäeva

CV ja motivatsioonikiri saata hiljemalt 14. veebruariks 2018
Lisainformatsioon: kantselei juhataja Pille Orav, telefon 645 7262

Tööpakkumise number
#516663

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem