Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519058

Külmutusseadmete projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jahutus- ja kütteprojektid juhtimine.
Hooldusosakonna töö koordineerimine.

Ootused kandidaadile

Vajalik erialane haridus ja töökogemus
Sinu eesti ja vene keel on heal tasemel nii kõnes kui kirjas
oled täpne, korrektne ja järjepidev
oskad kesktasemel kasutada MS Office,Word ja AutoCad programme
oskad iseseisvalt mõelda ja oled motiveeritud, et oma tööd ise planeerida
näitad üles suhtlemis- ja koostöövalmidust

Ettevõte pakub

meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
enesearengu võimalusi ja täiendkoolitusi
karjäärivõimalusttoetavat ja sõbralikku meeskonda

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palume pöörduda 5660 5064

Tööpakkumise number
#519058

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. märts 2018
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2018

BALTICMASTER OÜ – laia profiiliga rahvusvaheline kontsern, mis tegutseb edukalt alates 1993. aastast. Kunagi me alustasime kahe kontoriga: Vilniuses ja Peterburis. Nüüd on firmal Balticmaster enam kui kakskümmend piirkondlikku esindust Venemaa territooriumil, Balti riikides ja SRÜ riikides.
Firma tegevussfäär on komplekssete teenuste pakkumine seoses kaubandusettevõtete, logistikakeskuste ja toitlustussektori ettevõtete projekteerimise, spetsiaalse sisseseadega varustamise ja käikuandmisega.

Vaata rohkem