Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138547

Külmutusseadmete masinist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Masinisti ülesanne on kindlustada külmutusseadmete häireteta töö ning õiged temperatuurireźiimid tootmisprotsessis.

Ootused kandidaadile

Eeldame erialast haridust, töökogemust (soovitavalt tootmises). Kandidaat peaks olema kursis külmutusseadmete ehitus- , remondi- ja ekspluatatsiooni eeskirjadega

  • staažisoodustused, lisatasu mittesuitsetajatele ja erinevad toetused
  • soodushinnaga massaaž töökohas
  • soodsa hinnaga omatoodangu müük
  • stabiilne töökoht ja kõik-maksud-makstud-palk

Tööpakkumise number
#138547

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2008

Vichiunai Grupp on rahvusvaheline toiduainetööstuse kontsern, mille 5 tehast asuvad Eestis, Leedus ja Venemaal. Grupis töötab kokku üle 5000 inimese, neist Eestis 380.

Vaata rohkem