Värsked tööpakkumised

Külmlao juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 34326

Tööpakkumise number

34326

Töö kirjeldus

Pakume põnevat väljakutset uue laosüsteemi käivitamisel ja uute logistiliste lahenduste väljatöötamisel ning rakendamisel, mis tagaksid efektiivse kaubaladustamise.
Töökohustuste hulka kuulub laotöö igapäevane juhtimine, inventuuride läbiviimine, töötajate motiveerimine, pidev aruandlus ja ettepanekud juhtkonnale.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eelduseks on vähemalt kaheaastane tulemuslik laojuhtimine ja kõrgharidus (soovitavalt logistika alalt). Edukas kandidaat on kokku puutunud nii igapäevase laotöö juhtimisega kui ka pideva kuluanalüüsiga, teda iseloomustab kõrge initsiatiiv ja saavutusorientatsioon, iseseisvus ja pingetaluvus.

Ettevõte pakub väljakutseterikast tööd, kaasaegset töökeskkonda, meeldivat kollektiivi ning konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. september 2004
Kuulutus sisestati:
2. september 2004

on Eesti üks edukamaid jäätisetootjaid ja sügavkülmutatud toiduainete turustajaid, kes avas eelmisel aastal Tallinnas uue sügavkülmalogistika keskuse.