Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #227058

Külmköögi kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd saab kogemustega külma köögi kokk, kelle kohustuseks on suupistete ja külmade laudade ettevalmistamine ja serveerimine.

Tööülesanded:
* Toorainete ettevalmistamine
* Serveerimine
* Toitude väljapanek
* Vaagnate kaunistamine

Ootused kandidaadile

* Vähemalt 3. aastane kogemus toitlustuses
* Paindlikkus, kohusetundlikkus, soov areneda
* Eesti keele oskus

Kasuks tuleb:
* Eelnev cateringi töökogemus
* Soovitajad
* Erialane haridus

Ettevõte pakub

* Huvitavat tööd arenevas toitlustusettevõttes.
* Huvitavaid väljakutseid.
* Töötulemustele vastavat töötasu
* Võimalust areneda

Lisainfo

* Töö ei ole graafiku alusel vaid sõltub konkreetsetest tellimustest

Tööpakkumise number
#227058