https://www.cvkeskus.ee/173272

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #173272

Külmköögi kokk

Firma nimi peidetud
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime seoses töömahu suurenemisega külmköögi kokka, kelle tööks on peale külmaköögi eest vastutamise saada hakkama imehästi ka tortide ja sooja toiduga.


Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame soomekeele valdamist, varasemat töökogemust antud ametialal, tahtmist tööd teha, positiivset ellusuhtumist ning samuti võimet tulla toime pingelistes ja kiiretes olukordades.


Ettevõte pakub

Abistame elukohaga, pakume võimalust end arendada ja oma võimeid demonstreerida naaberriigis ning konkurentsivõimelist töötasu.


Lisainfo

Kui Sina oled julge pealehakkamise ning rõõmsa ellusuhtumisega inimene, kes valdab soome keelt, ja eelpool mainitud oskusi, siis oled Sina inimene, keda ootame oma meeldiva rahvusvahelise kollektiiviga liituma!


Tööpakkumise number
#173272

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. märts 2009
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2009

Firma nimi peidetud

Tööjõu rendiga tegelev ettevõte Kilttoni OÜ on asutamisest alates seadnud ettevõtte tegevusele kõrgeid eetilisi printsiipe ning kvaliteedi ja kompetentsi nõuet.
Firma asub Tallinnas ning selle soomlastest omanikud on antud valdkonnas pika töökogemusega.
Meie eesmärk on olla parimaks koostööpartneriks oma Kliendist ettevõtetele, keda aitame töötajate leidmisega. Lisaks aitame intervjuude ja töötajate testimisega, pikkade töösuhete loomisega ning kõiges muus, mis seotud personali värbamise ning haldamisega.
Tulevikus tahame olla soosituim ettevõte, kuhu tööotsijad tulevad, et leida tööd välismaal. Meie motoks on leida Klientidele sobivad töötajad ja samas pakkuda töötajatele pikka ja usaldusväärset töösuhet.

Vaata rohkem