Värsked tööpakkumised

Külmkappide ja vitriinide koostaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 155391

Tööpakkumise number

155391

Töö kirjeldus

Külmkappide ja vitriinide korpuste koostaja Porvoos ( 50 km Helsingist) asuvas tehases.

Nõudmised kandidaadile

Vajalikud teadmised ja töökogemused, kas köögi-, sanitaar- vöi muu tehnika korpuste koostamises.
Vajalik soome keele oskus suhtlustasandil. Kandidaat peab olema hea füüsilises vormis. töö vöib olla vahetustega.

Töö Soome firmas. Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele(Algpalk 10-11.-€ + vahetustasud). Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. august 2008
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2008

Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine ja vahendamine tööstus-, logistika-ja ehitusettevõtetele nii Eestis kui ka välismaal.