Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675627

Külmatehnikud ja suurköögiseamete hooldustehnikud

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on toitlustusasutuste külm- ja kuumseadmete hooldus ning remont. Töö toimub põhiliselt klientide juures, aga omame Tallinna kesklinnas ka suurt töökoda, kus on võimalik teostada pikaajalisemaid ja keerulisemaid remonditöid. Tehnikud varustatakse kõigi tööks vajalike töövahenditega.

Töö on vaheldusrikas ja sobib hästi tehnikutele, kes hindavad igapäevaselt uusi ja huvitavaid väljakutseid!

Ootused kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui sul on:

  • eelnev töökogemus seadmete hooldamisel
  • hea tehniline taip
  • teadmised külmatehnikast ja külmatööde oskused
  • elektritööde ja automaatika alased oskused
  • analüütiline mõtlemine rikete otsingul ja tehniliste probleemide lahendamisel
  • autojuhiload
  • kohusetunne, pingetaluvus ja hea suhtlemisoskus
  • elukoht Tallinnas või selle lähiümbruses

Ettevõte pakub

  • head teenimisvõimalust meie tegevusvaldkonnas

  • palju huvitavat ja vaheldusrikast tööd

  • ametisõidukit

  • kvaliteetseid töövahendeid

  • erialast koolitust

  • professionaalset ja abivalmis meeskonda

Lisainfo

Tehniku tööd toimuvad põhiliselt Tallinnas, kuid vahel esineb ka väljasõite maakondadesse ning naaberriikidesse.
Töövaldkonda kuuluvad külmikud, külmkambrid, ahjud, pliidid, katlad, nõudepesumasinad jne.
Eeldame, et Sul on juba külmatehniku 4. taseme kutsetunnistus või teadmised ja oskused selle saamiseks. Vajadusel abistame kutsetunnistuse saamisel. Garanteerime spetsialistile head töövahendid, aastaringselt palju ja vaheldusrikast tööd, meeldiva kollektiivi ja hea teenimisvõimaluse meie tegevusvaldkonnas.
Kui tunned, et oled meile sobiv kandidaat, siis kandideeri kindlasti.

Tööpakkumise number
#675627