Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #743430

Külmatehnika tehnik/elektrik

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Külmatehnika - külmkapid, kaupluste külma-ja elektriseadmed  – paigaldus-, hooldus- ja remonttööde teostamine, vigade tuvastamine ja selle alusel remondivajaduse määramine. Klientidega suhtlemine, konsulteerimine ja teostatud tööde dokumenteerimine.

Kui sa ei ole külmatehnik aga oskad lugeda elektriskeeme ning sulle meeldib iseseisvalt töötada, KANDIDEERI kindlasti.

Töö toimub üle Eesti või valitud piirkonnas (Lõuna-Eesti või Ida-Eesti)

Ootused kandidaadile

  • omad töökogemust tehnika remondis ja paigalduses ning eelise annab kindlasti haridus ja/või kutsetunnistus külmamehaaniku erialal
  • soovid teha vaheldusrikast tööd, oled valmis töölähetusteks Eesti piires ja omad B-kategooria juhiluba
  • suhtled vabalt eesti keeles ja sind iseloomustab hea pingetaluvus, kohusetunne ja vastutusvõime
  • oskad planeerida oma tööd, oled täpne ning kiire otsustus- ja reageerimisvõimega
  • kasuks tuleb gaasikeevituse oskus ja kogemus ning elektritööde pädevus

Vajadusel koolitused ja väljaõppe.

Sul on hea võimalus töötada süsteemselt arenevas ettevõttes, mis pakub omalt poolt huvitavat ja mitmekülgset tööd, toetavat ja sõbralikku meeskonda, ametiautot, koolitusi ja sportimisvõimalusi.

Hoolime oma tehnikutest ning pakume Sulle

  • tipptasemel töövahendeid
  • toetavat meeskonda
  • ametiautot

Tööpakkumise number
#743430

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
15. november 2021

Kitman Thulema AS on Eesti kapitalil põhinev 84 aastane, 135 töötajaga, kaasaegse tehnoloogiaga juhtiv kaubandussisustuse arendaja, tootja ja turustaja Eestis.
Ettevõte põhitegevuseks on ühiskondlike ruumide sisustuslahenduste kavandamine, tootmine, projektijuhtimine ja paigaldamine. Ettevõtte toodete ja teenuste eksport moodustab kogu müügitulust 40%. Peamised turud Euroopa Liidus on Soome, Prantsusmaa, Läti, Rootsi, Suurbritannia ja Saksamaa ning väljaspool Euroopa Liitu Venemaa ja Norra.
Ettevõttele on omistatud juhtimissüsteemi standardite ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001 sertifikaadid.

Vaata rohkem