Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26661

Külmatehnika projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

külmmööbli, külmkambrite ja külmasüsteemide projektimüük;
projektide eelarvestamine, hangete organiseerimine ja teostuse koordineerimine; kliendi- ja partnersuhete hoidmine ja arendamine; tooteinfo haldamine

Ootused kandidaadile

külmatehniline haridus
varasem töökogemus
eest, vene ja inglise keele oskus
arvutioskus (MS Office)
B-kat juhiload
õppimis- ja arenemisvõime
kohusetundlikkus ja ausus
põhjalikkus ja järjekindlus
algatusvõime

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist töötasu
ametiautot
täiendkoolitust
kaasaegseid töötingimusi
nooruslikku ja rõõmsameelset kollektiivi

Lisainfo

kasuks tuleb:
soome ja/või saksa keele oskus;
arvutioskus (MS Project, SAF, AutoCAD);
teadmised turundusest, projektijuhtimisest ja juhtimisarvestusest

Tööpakkumise number
#26661