Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69875

Külmatehnika hooldusmehaanik

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* külmatehnika ja sellega seoses olevate elektriosade paigaldus ja hooldus
* väljasõitudel klientidega suhtlemine ja info andmine
* tööks eraldatud teenindusauto ja tööriistade hooldus, korrashoid,
* seadmete vigade tuvastamine ja selle alusel remondi vajaduse määramine

Ootused kandidaadile

* iseseisev töökogemus külmatehnika remondi ja paigalduses
* gaasi ja elektrikeevituse töö oskus ja kogemus
* algteadmised elektritöödest ja kehtivatest nõuetest
* pingetaluvus, kohusetundlikkus, vastutusvõime
* täpne ja aktiivne, kiire otsustus- ja reageerimisvõimega
* B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

* kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
* konkurentsivõimelist töötasu
* väljaõpet nii kohapeal kui välismaal
* ametiautot

Tööpakkumise number
#69875