Värsked tööpakkumised

Külmatehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 278466

Tööpakkumise number

278466

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemisega pakume tööd külmatehnikule.
- töö sisuks on külmutusseadmete ja -süsteemide, valmistamine, paigaldamine ja seadistamine
- tehniliste lahenduste leidmine
- toodangu kontrollimine
- komponentide ettevalimistamine tootmiseks
- toodete erilahendused
- toodete kvaliteedi ja valmimistähtaegade tagamine

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- eelnev töökogemus (külmatehniku, elektriku või tehnikuna)
- kasuks tuleb külmatehnika eriharidus
- kohusetundlikkus, vastutusvõimelisus
- aja planeerimise oskus
- arenemis- ja õppimisvõimelisus
- ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus
- tehnilise dokumentatsiooni lugemise oskus
- tunneb külmatootmise protsessi põhimõtteid, materjalide omadusi, oskab kasutada külmutusseadmeid
- hea analüüsivõime
- hea pingetaluvus
- hea tehniline taip
- meeskonnatöö oskus
- valmisolek sessoonselt pingeliseks tööks

- võimalust töötada arenevas ettevõttes metallitootmise valdkonnas
- konkurentisvõimelist ja tööle väärilist tasu, arenemisvõimalusi
- kaasaegseid töötingimusi ja uut tehnikat
- sõbralikku meeskonda.
- pikaajalist töösuhet
- võimalust asjalike ideede rakendamiseks

Lisainfo

Restmec OÜ võtab ühendust eelvaliku läbinud kandidaatidega!

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
28. juuli 2012
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2012

Restmec OÜ on Soome ja Eesti kapitalil põhinev suurköökidele külma- ja soojaseadmeid ning mööblit valmistav ettevõte. Hetkel töötab meil 20 inimest ja toodangust ligi 80% eksporditakse Soome ja Rootsi.