Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #286392

Külmatehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Külmasüsteemide hooldus
  • külmasüsteemide remont
  • külmasüsteemide ehitamine

Ootused kandidaadile

  • Külmatehniku kvalifikatsioon vastavalt kutsestandardile
  • autojuhiload B
  • varasem töökogemus külmatehnikuna
  • kohusetunne
  • ausus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd sõbralikus kollektiivis
  • arenemisvõimalusi
  • erialast koolitust
  • konkurentsivõimelist palka vastavalt töötulemusele

Tööpakkumise number
#286392

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2012

Huurre Service OÜ tegutseb kaubanduslike ja tööstuslike külmaseadmete projekteerimise, ehitamise ja hooldamisega juba alates aastast 2001. Omame laialdast rahvusvahelist kogemust ja üle Eestilist hooldusvõrku.

Vaata rohkem

Külmatehnik