Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342418

Külmatehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toitlustusasutuste külmseadmete hooldus, remont. Töö toimub põhiliselt klientide juures, aga omame ka kesklinnas suurt töökoda, kus saab teostada pikaajalisemaid ja raskemaid remonditöid. Külmatehnik varustatakse kõigi tööks vajalike töövahenditega. Tööde eesmärk on tagada klientidele kindlus ja rahulolu, et nende seadmed töötaksid probleemivabalt ja pikaajaliselt.

Ootused kandidaadile

  • hea tehniline taip
  • külmatööde oskus
  • elektritööde oskus
  • autojuhiload
  • pingetaluvus, hea suhtlemisoskus
  • ausus, sihikindlus ja tulemustele orienteeritus
  • elukoht Tallinnas või selle lähiümbruses
  • töö- ja teotahe

Ettevõte pakub

  • parimat teenimisvõimalust meie tegevusvaldkonnas!
  • palju huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • ametisõidukit
  • kvaliteetseid töövahendeid tööde kiireks teostamiseks
  • erialast koolitust
  • professionaalset ja abivalmis meeskonda

Lisainfo

Külmatehniku tööd toimuvad põhiliselt Tallinnas, kuid vahel esineb ka väljasõite maakondadesse ning naaberriikidesse.
Töövaldkond algab kodukülmikust ja lõpeb suure külmkambriga. Garanteerime spetsialistile head töövahendid, aastaringselt palju ja vaheldusrikast tööd, meeldiva kollektiivi ja parima teenimisvõimaluse meie tegevusvaldkonnas.

Tööpakkumise number
#342418

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 2500 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
13. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
põhipalk + tulemustasu

Haktek OÜ on suurköögiseadmete hoolduskeskus aastast 1997. Meie tegevusvaldkonda kuuluvad kõik toitlustamisega tegelevad ettevõtted. Meie eesmärk on püsida oma tegevusalal tipus ja osutada oma klientidele kõige kiiremat ja kvaliteetsemat teenust. Omame oma eesmärgi täitmiseks kõike vajalikku: proffessionaalset hooldusmeeskonda, piisavalt täiuslikku varuosadeladu, suurt töökoda, rohket tehnilist informatsiooni ja mis kõige tähtsam - ühtekuuluvat kollektiivi.

Kui tunned, et pakub huvi ja oleksid valmis kaasa lööma, siis loe edasi:

Vaata rohkem

Külmatehnik