Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59893

Külmaköögi kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Fazer Amica pakub tööd külmaköögi kokale kooli toitlustuses. Koolis õpib umbes 800 õpilast. Tööpäevad on esmaspäevast reedeni, kella 8-16.30.
Tööülesanded:
- salatite, võileibade valmistamine,
- magustoitude valmistamine,
- kuumaköögi koka abistamine ja koostöö temaga

Ootused kandidaadile

- erialase haridusega,
- eesti keele suhtlusoskusega,
- töökas,
- kohusetundlik,
- puhtusest lugupidav

Ettevõte pakub

- sõbralikku kollektiivi,
- kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#59893