Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141512

Külma köögi vahetuse vanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajalik hea külmade roogade valmistamise oskus(s.h. sushi valmistamine), väljaõpe ja töökogemus.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik, aus ja probleemideta.
Vajalik eesti keele oskus suhtlustasandil.

Täistööajaga tööd Tallinna kesklinnas asuvas uues asutusesiseses kohvikus. Brutopalk alates 13 000 EEK kuus vastavalt tegelikult töötatud tundidele. Tööaeg 5 päeva nädalas, a' 9 tundi päevas. (Sellest 1 summeeritud tund on tasuta lõunaaega ajal, kui kliendid on teenindatud).

Lisainfo

Uue avatava kohviku asukoht: Pärnu mnt. 139

Tööpakkumise number
#141512

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 13000 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2008
Lisainfo palga kohta:
Vastavalt oskustele ja võimetele

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem