Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #198115

Külma- ja elektriseadmete koostaja, - tehnik

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesannete hulka kuulub külma- ja elektriseadmete iseseisev koostamine ja valmistamine meie tehases. Vajadusel osalemine tehnilise nõustajana meie elektri- ja külmaseadmete projekteerimis- ja tootearenduses.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame sinult

  • Erialase väljaõppe ja pädevuse tunnistust
  • Töökogemust antud alal
  • Oskust lugeda tehnilisi jooniseid
  • Inglise keele oskus tuleb kasuks
  • Õiget suhtumist töötamisel osana efektiivses ja modernses seeriatoodangu üksuses

Ettevõte pakub

Pakume sinule

  • Huvitavat tööd nooruslikus, rahvusvahelises ja pidevalt arenevas meeskonnas.

Lisainfo

Lisainformatsiooni annab inglise ja soome keeles tootmisjuht Kimmo Ahola, kimmo.ahola(at)euraproduction.fi ja eesti keeles müügisekretär Sirje Viitpoom, sirje.viitpoom(at)euraproduction.fi

Kandideerida saate kuni 30. juunini

Tööpakkumise number
#198115

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
24. mai 2010

Eura Production Oϋ on Soome omanikele kuuluv, Pärnu lähedal tegutsev, eksporditurule professionaalseid köögiseadmeid ja -lahendusi valmistav ettevõte, kelle peamine oskusteave on seotud toiduainete säilitamise ja -serveerimise unifitseeritud seadmete ja sisustuse seeriatoodangu valmistamisega.
Tootmine käivitati 2007 aastal ning ettevõte laieneb pidevalt jõudsas kasvufaasis.
Kauba sortimenti ja turuterritooriumi laiendatakse pidevalt. Ettevõtte kaupade turundust ja tootearendust veab soome meeskond tihedas koostöös Pärnu tootmisüksusega.

Vaata rohkem