Külm - ja roostevaba mööbli valmistaja - koostaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635993

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

RESTMEC OÜ otsib oma nooruslikku kollektiivi külm - ja roostevaba mööbli valmistaja - koostajat. Tööülesanneteks on iseseisvalt mööbli koostamine tööjooniste järgi algusest – lõpuni (pooltoodetest valmistoodang; kvaliteedi kontroll). Tööde teostamine toimub vastavalt projektdokumentatsioonile ja tootmisjuhilt saadud juhistele ning ülesannetele.

Ootused kandidaadile

- hea tehniline taip ja loogiline mõtlemine
- hea jooniste lugemisoskus
- ausus, täpsus, kohusetundlikkus, korrektsus
- tööprotsessi planeerimise oskus
- füüsiline vastupidavus, pingetaluvus, hea kuulmine ja nägemine
- valmidus õppida ja omandada uusi oskusi
- eesti keele valdamine kõnes ja kirjas (töökeel on eesti keel)

- võimalust töötada arenevas ettevõttes metallitootmise valdkonnas
- tööaeg E-R 8.00-16.30
- kohapealset väljaõpet
- konkurentsivõimelist töötasu
- arenemisvõimalusi, huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- pikaajalist stabiilset töösuhet
- kaasaegseid töötingimusi, korralikke töövahendeid, tööriietust/jalatseid
- võimalust asjalike ideede rakendamiseks
- head töökeskkonda, toetavat meeskonda, toredaid ühisüritusi
- igakuist spordikompensatsiooni (Sport ID)

Tööpakkumise number
#635993

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2020

Restmec OÜ on pikaajaliste traditsioonide ja kogemustega ettevõte. Kasutame kaasaegseid tehnoloogilisi lahendusi roostevabast terasest mööbli tootmiseks. Meie kvaliteet on kõrgelt hinnatud nii Eesti kui välismaiste tellijate poolt. Ekspordime oma kaupa põhiliselt Rootsi, Soome, Taani, Leetu ja Lätti.

Oleme spetsialiseerunud külm – ja kuumseadmete tootmisele suurköökidele, kauplustele, kohvikutele, pagaritele ja lillemüüjatele. Lisaks valmistame roostevabast terasest töötasapindu, valamulaudu, riiuleid ning erinevaid lahendusi köögiseadmetele.

Vaata rohkem