Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195202

Kullerpunkti juht Jõhvis

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kullerpunkti juhi peamiseks tööülesandeks on osakonna töö organiseerimine ja AS Eesti Post klientide kvaliteetse teenindamise tagamine.
Töökohustuste hulka kuuluvad:
- osakonna töö juhtimine ja korraldamine
- oskuslik tööprotsesside (logistikategevuse, postivedu ning saadetiste kogumise, töötlemise ja kättetoimetamise) koordineerimine
- töö dokumentatsiooniga
- eelarve koostamine ning täitmise kontrollimine
- kliendikaebuste lahendamises osalemine, probleemide analüüsimine ja lahenduste pakkumine

Ootused kandidaadile

- kesk-eri või kõrgharidus
- iseseisvus ja otsustusvõime
- suhtlemisvalmidus ja läbirääkimisoskus
- meeskonnatöö valmidus
- kõrge pingetaluvus
- riigikeele valdamine kõnes ja kirjas, väga hea vene keele oskus, inglise keele valdamine suhtlustasandil
- hea arvutikasutamise oskus: MS Word, MS Excel, PowerPoint, Internet
- B-kategooria autojuhiload
- isikliku auto kasutamisvõimalus
- aja planeerimise oskus
- paindlikkus

Ettevõte pakub

  • kindlat tööd stabiilses ettevõttes
  • sõbralikku kollektiivi
  • sotsiaalseid tagatisi
  • väga häid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töökoht asub Jõhvis. Töö tegemise piirkond: Ida-Virumaa ja Lääne-Virumaa.

Tööpakkumise number
#195202

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
2. mai 2010
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2010

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast.

Vaata rohkem