Värsked tööpakkumised

Kullerpunkti juht Jõhvis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184859

Tööpakkumise number

184859

Töö kirjeldus

Kullerpunkti juhi peamiseks tööülesandeks on osakonna töö organiseerimine ja AS Eesti Post klientide kvaliteetse teenindamise tagamine.
Töökohustuste hulka kuuluvad:
- osakonna töö juhtimine ja korraldamine
- oskuslik tööprotsesside (logistikategevuse, postivedu ning saadetiste kogumise, töötlemise ja kättetoimetamise) koordineerimine
- töö dokumentatsiooniga
- eelarve koostamine ning täitmise kontrollimine
- kliendikaebuste lahendamises osalemine, probleemide analüüsimine ja lahenduste pakkumine
- paindlik töögraafik

Nõudmised kandidaadile

- kesk-eri või kõrgharidus
- iseseisvus ja otsustusvõime
- suhtlemisvalmidus ja läbirääkimisoskus
- meeskonnatöö valmidus
- kõrge pingetaluvus
- riigikeele valdamine kõnes ja kirjas, hea vene keele oskus, inglise keele valdamine suhtlustasandil
- hea arvutikasutamise oskus: MS Word, MS Excel, PowerPoint, Internet
- B-kategooria autojuhiload
- isikliku auto kasutamisvõimalus
- aja planeerimise oskus
- paindlikkus

Ettevõte pakub

• kindlat tööd stabiilses ettevõttes
• sõbralikku kollektiivi
• sotsiaalseid tagatisi
• väga häid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töökoht asub Jõhvis. Töö tegemise piirkond: Ida-Virumaa ja Lääne-Virumaa.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2009

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast.