Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644172

Kuller/postikuller (Haapsalu)

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Haapsalu
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 11. märts 2020
Kuulutus aegub:25. märts 2020

Töö kirjeldus

- töötamine täiskoormusega graafiku alusel E-L ajavahemikul 5:00-17:30
- liikuv töö nii kaubabussiga kui kaubikuga
- postisaadetiste ja pakisaadetiste kohale toimetamine ja aktiivne kliendisuhtlus
- töötamine ühtses ja usaldusväärses meeskonnas

Ootused kandidaadile

Vähemalt põhiharidus, eesti keele oskus, B-kategooria juhtimiseõigus.

Stabiilne töö ja kindel sissetulek, korralik väljaõpe ja kaasaegsed töövahendid, lisapuhkused, ühisüritused, soodsad võimalused sportimiseks ja tervise edendamiseks, kokkuhoidev ja sõbralik meeskond.

Tööpakkumise number
#644172

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. märts 2020
Kuulutus sisestati:
11. märts 2020

CVKeskus.ee klient

Postiäri valdkonna värbamiskonkursid

Vaata rohkem