Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55386

Kullerite koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Kullerite töö kvaliteedi jälgimine ja kontrollimine
2. Kullerite koolitamine
3. Uuenduste väljatöötamine ja rakendamine
4. Osalemine veoringide korraldamises

Ootused kandidaadile

1. Võime iseseisvalt töötada
2. Probleemide lahendamise oskus
3. Korrektne eesti keel
4. Vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Palju huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises, kasvavas ettevõttes
Kaasaegseid töötingimusi
Enesetäiendamise ja arenemisvõimalusi
Sõbralikku tulemustele orienteeritud meeskonda

Lisainfo

Tööaeg: 8.00-17.00
Esineb väljasõite üle Eesti.

Tööpakkumise number
#55386

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
22. november 2005

Baltic Logistic System Eesti kuulub Euroopa suuruselt teise pakiveovõrgu DPD omaniku Geopost'i koosseisu, kes tegutseb rohkem kui 30 riigis kaubamärkide DPD, Chronopost, Parcelline, Masterlink, Bizpak all. Bizpaki kaubamärgiga oleme olnud Eesti turul aastast 1999, aastast 2002 esindame siin ka kaubamärki DPD. Meie eesmärgiks on läbi aastate olnud kliendile parima uksest-ukseni transporditeenuse pakkumine.

Vaata rohkem