Värsked tööpakkumised

Kullerite grupi juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190831

Tööpakkumise number

190831

Töö kirjeldus

Kullerite grupi juhi peamisteks tööülesanneteks on:

  • meeskonnatöö organiseerimine kullerite grupis
  • autopargi haldamine
  • parimate transpordilahenduste leidmine transpordivahendite osas
  • tasuvusanalüüside teostamine eesmärgiga selgitada kõige optimaalseim transpordivõimalus
  • kullerteenuse osutamise valdkonda kuuluvate kliendipäringute lahendamine, probleemide analüüs
  • vajalike andmete ja statistika kogumine ning aruannete koostamine

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus
  • Eesti logistikavaldkonna turusituatsiooni tundmine
  • väga hea suhtlemisoskus ja –julgus
  • transpordivahenditega seonduvate tegevuste kogemuste olemasolu (remont, hooldus, müük)
  • proaktiivsus, isiklik initsiatiiv
  • juhtimiskogemus
  • järjepidevus ning korrektsus klientidega suhtlemisel
  • kohanemisvõime suure organisatsiooni töökorralduse ja reeglitega
  • arvutikasutamise oskus, tahe ja võime õppida kasutama uusi programme
  • juhiluba

  • palju huvitavat tööd kiiresti arenevas ja muutuvas ettevõttes
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • kaasaegseid töötingimusi
  • meeldivat tulemustele orienteeritud nooruslikku meeskonda
  • väga häid sportimisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2010

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.