Värsked tööpakkumised

Kuller (Võru kullerpunkt)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 287809

Tööpakkumise number

287809

Firma nimi peidetud Kuller (Võru kullerpunkt)

Töö kirjeldus

• saadetiste kättetoimetamine
• saadetiste kogumine
• klientide professionaalne teenindamine

Nõudmised kandidaadile

• keskharidus
• B või C-kategooria autojuhiload ja kehtiv veoautojuhi kutsetunnistus
• väga hea suhtlemisoskus
• esinduslik välimus
• distsiplineeritus ja püsivus
• riigikeele valdamine, vene keele valdamine suhtlustasandil

Kasuks tuleb eelnev töökogemus autojuhi või kullerina.

• huvitavat ja mitmekülgset tööd kiiresti arenevas ettevõttes
• eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
• sõbralikku kollektiivi
• sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töö on graafiku alusel (E-L) Tallinnas ja Harjumaal.

Otsime kuller/autojuhti nii tähtajatu kui ka tähtajalise töölepingu alusel (suvepuhkuste asendajaks).

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2012

Eesti Post on edukas ja kaasaegne posti-, logistika- ja infologistikaettevõte. Sajandite taha ulatuva kogemusega oleme usaldusväärseks partneriks paljudele ettevõtetele ja kõigile Eesti inimestele. Pakume parimaid lahendusi otseturunduse, digitaallahenduste ja e-teenuste valdkonnas ning täpset, kiiret ja kvaliteetset saadetiste kohale toimetamist olenemata kohast või kellaajast.