Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21613

Kuller

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saadetiste kättetoimetamine ja vastu võtmine.
Nõutud on inglisekeelsete transpordidokumentide täitmis- ja lugemisoskus, kohusetundlikkus, täpsus.
Töö on liikuv, eeldab väga head Tallinna linna tundmist ja auto juhtimise oskust.

Ootused kandidaadile

Auto juhtimise kogemus vähemalt 2 aastat
Tallinnas elanud vähemalt 2 viimast aastat
Vene keel suhtlemistasandil vabalt
Inglise keel algaja tasemel
Eesti keel vabalt

Ettevõte pakub

Kindlat töökohta
Meeldivat seltskonda
Arenguperspektiive

Lisainfo

Tööle võib asuda kohe, otsustama peaks kiiresti

Tööpakkumise number
#21613

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4500 - 7000 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. mai 2003
Kuulutus sisestati:
15. mai 2003

EKLT OÜ on rahvusvahelise kiirkullerfirma UPS volitatud esindaja Eestis

Vaata rohkem

Kuller