Värsked tööpakkumised

Kuller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29373

Tööpakkumise number

29373

Töö kirjeldus

Saadetiste toimetamine kliendi poolt soovitud sihtkohta

Nõudmised kandidaadile

• Valmidus osutada teenust füüsilisest isikust ettevõtjana
• Isikliku transpordivahendi ja juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Pakume palju tööd ning tulemustest sõltuvat tasu

Lisainfo

Kulleri ülesandeks on vastavalt tellimusele kas paki toimetamine kliendi juurest Taisto Tallinna Bussijaama või bussijaamast kliendi juurde Tallinna linna piires. Lisaks CVle lisage oma tasu soov, mida soovite saada saadetise toimetamise eest punktist A punkti B Tallinna piires. Ühe transporditava paki mõõdud on kuni 100x50x50 cm ja kaal ei ületa 30 kg.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
26. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2004

Orderline OÜ on PakiExpress kaubamärgi all tegutsev ettevõte, mis kuulub Taisto Gruppi koosseisu. PakiExpress tegeleb pakiveoga liinibussidega, meie esindused asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus.