https://www.cvkeskus.ee/69593

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69593

Kuller

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Dokumentide kättetoimetamine


Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus
- eesti ja vene keele oskus
- B-kategooria juhiload, sõidukogemus
- kohusetudlikus ja korrektsus asjaajamisel
- hea suhtlemisoskus
- kasuks tuleb Tallinna linna hea tundmine


Ettevõte pakub

- ametiauto
- bensiinikulude kompensatsioon
- korralik töötasu
- paindlik tööaeg


Tööpakkumise number
#69593
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kuller
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!