Tööpakkumise number

570248

Telli Toit OÜ Kuller-autojuht

Töö kirjeldus

Tallinna piires autoga sõitmine, põnevate inimestega kohtumine ja neile toidu kohaletoimetamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult positiivset suhtumist, pealehakkamist ja soovi tuua naeratus inimeste nägudele (+ B kategooria juhiluba, + eesti keele oskus) .

Meil on ühtehoidev meeskond, teeme meele rõõmsaks kingituste, soodustuste ja ühisürituste näol. Graafik on paindlik ja saab töötada nii täis- kui osakoormusega E-P 10.00-0.00.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2018
Soovin kandideerida

Kuller-autojuht

TELLI TOIT OÜ

Tellitoit.ee on tegevust alustanud 01.10.2014 sooviga pakkuda nii toitlustajatele kui toidutellijatele kvaliteetset kojuveoteenust koos toidutellimise platvormiga.
Tänapäeva kiire elutempoga inimesel on mugav toit koju või kontorisse tellida. Tellitoit.ee on muutnud selle kergeks ja võimaldab toitu tellida otse internetist.
Meie eesmärk on pakkuda kliendile suurima valikuga toidutellimise platvormi ning kvaliteetseimat kulleriteenust Eestis.

Vaatan ettevõtte profiili