Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #339273

KULLER-AUTOJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

saadetiste õigeaegne kättetoimetamine ja pealevõtmine;
saadetiste sorteerimine ja laadimine;
dokumentatsiooni ja kättetoimetamise kinnituste korrektne vormistamine.
Tööpiirkond: Tallinn

Ootused kandidaadile

B kategooria lubade olemasolu
eelnev töökogemus antud valdkonnas vähemalt 1 aasta
eesti keele oskus;
vene keele oskust suhtlustasandil;
täpsust, ausust ja kohusetundlikkust;
head suhtlemisoskust ja viisakust;
kesk-või kutseharidus

Heas korras töövahendeid, stabiilset ja pikaajalist tööd arenevas ettevõttes ning korrektse töö eest õigeaegset ja kokkulepitud töötasu!

Tööpakkumise number
#339273

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2014

Alonewolf OÜ on asutatud 2006. aasta augustis ja põhineb 100% eestimaisel kapitalil. Meie peamiseks tegevusalaks on veoteenuse pakkumine Eestis ja Skandinaavias.
Alonewolf OÜ eesmärk on tagada usaldusväärne koostöö pakkudes oma partneritele ja klientidele kvaliteetset teenindust investeerides pidevalt uuemasse ja usaldusväärsesse tehnikasse.

Vaata rohkem