Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27012

Kulinaariatsehhi vahetuse vanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* tellimuste vastuvõtmine ja kaupade tellimine omatoodangu valmistamiseks
* kauba saatedokumentide vormistamine, säilitamine ja korrashoid
* omatoodangu valmistamine, väljastamine ja koguseline analüüs
* igapäevase töö korraldamine kulinaariatsehhis ja personali juhendamine

Ootused kandidaadile

* eelnev töökogemus kokana, kokk-kulinaarina
* hea suhtlemisoskus ja organiseerimisvõime
* ausus ja kohusetunne
* soov areneda koos organisatsiooniga

Ettevõte pakub

* konkurentsivõimelist palka
* kaasaegset töökeskkonda
* meeldivat kollektiivi
* arenemisvõimalust

Lisainfo

CV saata koos kaaskirjaga

Tööpakkumise number
#27012