Värsked tööpakkumised

Kulinaariatsehhi vahetuse meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 48096

Tööpakkumise number

48096

Töö kirjeldus

  • Tsehhi töö efektiivne ja majanduslikult kasumlik juhtimine.
  • Tsehhi töötajate töö korraldamine ja juhtimine.
  • Tsehhi töötajate tööajaarvestuse tabelite pidamine.
  • Õigeaegne tellimuste esitamine toorme ja materjalide hankimiseks.
  • Toodangu kvaliteedi pidev kontroll.
  • Toodete tootmiseks tooraine ja materjalide väljastamine vastavalt kalkulatsioonis ette antud kogustele.
  • Vahetusele tooraine ja vajalike kaupade tellimine õigeaegselt ja vajalikus koguses ning nende vastavuse kontrollimine kvaliteedinõuetele.
  • Enne tööpäeva algust kõigi töökohtade ja töötajate tööks valmisoleku kontrollimine.
  • Laoliikumise üle arvepidamine.
  • Uute töötajate väljaõppe ja juhendamise organiseerimine.
  • Tsehhi hügieeninõuetest kinnipidamise tagamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt 3 aastane töökogemus toiduainetööstuses või juhtimiskogemus.
  • Peab tundma oma tööd puudutavaid seadusi, õigusakte ja normatiivdokumente
  • Nõutav on riigikeele ning soovitav inglise ja vene keele oskus.
  • Teadmised toiduhügieenist
  • Orienteeritus meeskonnatööle
  • Arvutikasutusoskus.

Ettevõte pakub

  • vaheldus- ja vastutusrikast tööd
  • arengut koos asjaliku meeskonnaga
  • eneseteostuse võimalust
  • tööle vastavat töötasu
  • meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. august 2005
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2005

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma kilentidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu. Tegeleme ise jaemüügiga ning teeme tihedalt koostööd teiste sõltumatute jaemüüjatega.