Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #518664

KULINAARIATEHASE JUHATAJA

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toila kulinaariatehase igapäevase töö organiseerimine ja tootmise korraldamine vastavalt esitatud tellimustele.
Tootmisesse suunatava tooraine ja materjalide koguse kindlaks tegemine ning kvaliteedi hindamine.
Tehnoloogiliste režiimide täitmise kontroll.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus toiduainetööstuses ja inimeste juhtimisel.
Hea planeerimis- ja organiseerimisoskus.
Teadmised ISO standarditest ja HACCP süsteemist.
Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vastutusrikast tööd.

Tööpakkumise number
#518664

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2018

Ettevõte VIRU RAND OÜ tegeleb kalasaaduste tootmise ja müügiga kaubamärgi „ VIRU RAND“ all.

Vaata rohkem