Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21971

Kulinaar-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Viljandis avatavasse kauplusesse kulinaar-klienditeenindajat, kelle ülesandeks on kulinaaria-gastronoomiakaupade ettevalmistamine müügiks ning professionaalne klienditeenindus.

Ootused kandidaadile

toitlustusalane haridus või vastav töökogemus
kogemus klienditeenindajana
kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

palju tööd
paindlikku töögraafikut
tööle vastavat palka palka

Tööpakkumise number
#21971

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2003

Toidu- ja esmatarbekaupluste ketti omav ettevõte, kelle eesmärgiks on arendada välja üle-eestiline kaasaegsete lähikaupluste kett. Hetkel on ketis 11 kauplust üle Eesti, töötajaid on kokku umbes 250.

Vaata rohkem