https://www.cvkeskus.ee/697601

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #697601

Külalistemaja perenaine

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus


  • Külaliste vastuvõtmine ja teenindamine

  • Kauba tellimused

  • Dokumentide vormistamine

  • Hommikusöögi pakkumine

  • Tubade koristamise ja maja korrashoidmine



Ootused kandidaadile

Hea pingetaluvus, paindlikkus;
Täpsus ja kohusetundlikus


Ettevõte pakub

Head töökeskkonda ja meeldivat kollektiivi;
Konkurentsivõimelist töötasu


Tööpakkumise number
#697601
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Külalistemaja perenaine
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!