Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #514331

Külalistemaja administraator

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeldivasse kollektiivi administraatorit
Töö vahetustega

Ootused kandidaadile

hea arvutioskus
hea suhtlemisoskus
täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

töötasu korralik

Tööpakkumise number
#514331

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2018

Katariina Külalistemaja (avatud 24h)pakub teile hubast majutust Rakvere linna vanimal tänaval, otse Vallimäe külje all, 5-minuti tee kaugusel kesklinnast. Katariina Külalistemaja on hubane ning kõigi mugavustega peatuspaik Rakveres. 24 tuba mahutab kuni 54 inimest. Majas asub a la carte restoran-baar “Katariina Kelder” (nädalavahetusel elav muusika) ja Kunstisalong (avatud 24h). Samuti on võimalik kasutada sauna ja konverentsisaali. Konverentsisaal mahutab kuni 30 inimeset. Võimalus korraldada koosolekuid, koolitusi ja ka vähem formaalseid üritusi

Vaata rohkem