Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #773507

KÜLALISLAHKUSE LIIDER Viru McDonald's restoranis

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Viru McDonald's kiirtoitlustusrestoranis külastajatele positiivse ja meeldiva õhkkonna loomine, sh

  • Külastajate soe ja meeldejääv vastuvõtmine ning hüvastijätmine;
  • Külastajate abistamine saalis;
  • Külastajatele uute toodete ja restorani kampaaniate tutvustamine;
  • Saalitöö organiseerimine;
  • Teenindusstandartide täitmine, mis tagavad külalislahkuse põhimõtted;
  • Kõikidele töötajatele külalislahkuses eeskujuks olemine.

Viru McDonald´s asub aadressil:
Viru 24, 10140 Tallinn

Ootused kandidaadile

    Ootame Sind meile tööle, kui

  • oled julge ja suurepärane suhtleja ja omad head empaatiavõimet;
  • Sulle meeldib inimesi abistada ning Sinu silm läheb külastajatega suheldes särama;
  • oled töös korrektne, terase taibuga ning omad positiivset ellusuhtumist;
  • valmis graafiku alusel töötama, sh nädalavahetustel;
  • Sulle meeldib meeskonnatöö;
  • oled valmis suhtlema eesti keeles (vähemalt B1 tasemel).

Ettevõte pakub

Tule kohe, sest pakume

  • paindlikku töögraafikut
  • professionaalset koolitust
  • väljakutseterohket tööd ja karjäärivõimalusi
  • ühtehoidvat ja positiivset meeskonda
  • ühisüritusi
  • stabiilset sissetulekut
  • erinevaid soodustusi
  • tasuta lõuna tööpäeval
  • õnnetusjuhtumi kindlustust.

Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust!
Tel: +37255617011

Tööpakkumise number
#773507