Värsked tööpakkumised

Kujundaja/küljendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173145

Tööpakkumise number

173145

Töö kirjeldus

Soovime leida kogemustega kujundajat/küljendajat, kes oskaks luua lahedat erilist tausta/üldkujundust kui ka küljendada ning faile trükiks ette valmistada.

Nõudmised kandidaadile

Kui oled loova mõtlemisega, kiire, kohusetundlik ning oskad kujundusprogramme väga hästi kasutada (Adobe Illustrator või Adobe InDesign) ja suudad trükiks vajalikke kujundusfaile korrektselt luua, siis oled meie parim valik!

Omalt poolt pakume tööle vastavat tasu, kaasaegset töökeskkonda ja väga paindlikku töögraafikut osalise tööajaga.

Lisainfo

Infot toote kohta www.valemivihik.ee ja ettevõtte kohta www.realister.ee.

Realister OÜ on väga nooruslik ettevõte mis on suunatud noortele heade toodete loomisele. Seega ootame, et otsitav inimene oleks sarnase mõttemaailmaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2009
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Realister OÜ on kiiresti arenev nooruslik ettevõte, mis toob turule pidevalt uusi tooteid, nende seas mitmeid vihikuid. Kõige populaarsemaks tooteks on Valemivihik, mida 2008.aastal trükiti 325 000 eksemplari. Uut kujundajat/küljendajat otsime, sest soovime, et igal aastal oleksid meie tooted erilised ja uuenduslikud.