Värsked tööpakkumised

Kujundaja/disainer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 206610

Tööpakkumise number

206610

Töö kirjeldus

kelle peamisteks ülesanneteks on tootepakendite kujundamine.

Nõudmised kandidaadile

Otsime uuele ametikohale originaalsete ideedega loomingulist disainerit, kellel oleks kunstialane haridus ja töökogemused trükiste ja/või pakendite disainerina. Sobival kandidaadil on hea kujutlusvõime, värvi- ja kompositsioonitaju, ettekujutus ka trükiprotsessist ja trükitehnilistest võimalustest. Meeskonnana töötamine eeldab head koostöövõimet, kohusetundlikkust, oskust prognoosida oma tööde mahtu ja vastavalt ka aega planeerida.
Tööks hädatarvilik on Adobe Illustratori'i(CS2-CS5) ja Adobe Photoshop'i (CS2-CS5) kasutamisoskused.
Kandideerimisel ootame kandidaadilt ka portfolio/näidistööde olemasolu.

Pakume suurepärast töökogemust ja erialast arenguvõimalust Eesti ühes suuremas piimatööstuses, võimalust anda visuaalset iseloomu Eestis tuntud piimabrändidele ning osaleda huvitavates projektides.

Lisainfo

Kuna kõik vajalik info ei pruugi meie tööpakkumises kirjas olla, siis küsi julgelt lisainfot, kui tunned, et see töökoht võiks Sulle sobida.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. september 2010
Kuulutus sisestati:
13. september 2010

Tere AS on Eesti suurim kodumaisel kapitalil põhinev toiduainete kontsern.
Meie tooteid tuntakse kaubamärkide Tere,Emma,Hellus, Mumuu, Haps,Merevaik ja Kohuke järgi.