Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28321

Kujundaja-värvikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kujundaja-värvikonsultandi peamised tööülesanded on:

  • Klientidele sisekujunduslike konsultatsioonide andmine ( värvitoonide valik)
  • Personali koolitamine
  • Värvikeskuse kauplustel ühise stiili loomine ja arendamine: inspiratsiooninurkade väljatöötamine,
kaupluste akende kujundamine jne.

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat peab olema kunstialase keskeri- või kõrgema haridusega (soovitavalt sisekujundaja haridusega), avatud suhtlemisega ja rõõmsameelne. Oluline on meeskonnatöö valmidus ja kõrge orientatsioon väga heale klienditeenindusele.

Vajalik on kujundusprogrammide käsitlemise oskus ning auto kasutamise võimalus.

Stabiilsust, head töötasu, nooruslikku meeskonda, kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Põhitöökoht asub Tallinnas (Peterburi tee 52a), kuid kujundaja-värvikonsultandi tööd tuleb teha ka teistes Värvikeskuse kauplustes nii Tartus kui Pärnus.

Tööpakkumise number
#28321