Värsked tööpakkumised

Kujundaja-tootmiskoordinaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 158500

Tööpakkumise number

158500

Töö kirjeldus

Kinkston Kingiagentuuri kujundaja-tootmiskoordinaatorina on Sinu tööks esemetele vektorgraafikas kujunduse ning trükiettevalmistuse tegemine ja allhanke tööde korraldamine teistes Eesti trüki, tikkimise ja graveerimisfirmades. Samuti jälgid, et kõik tööd saaksid õigeaegselt tehtud ka meie trükikojas.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sa oled täiesti kodus kujundusprogrammides Corel Draw, Adobe Illustrator ning tahad rakendada oma oskust näha lihtsates asjades midagi erilist. Töös on oluline korrektsus, täpsus, soov õppida, koostöövõime ning püsivus.
Ideaalne oleks, kui oled kokku puutunud trükiettevalmistusega ja eelise annab kunstialane kõrgharidus, teadmised reklaamist.

Pakume väljakutseid ja vaheldusrikast tööd. Eeldame soovi ennast arendada, sellega seoses garanteerib ettevõte Sulle head töötingimused, koolituse ja võimaluse eneseteostuseks. Sind ootab toetav ja abivalmis kollektiiv.

Lisainfo

Otsime oma meeskonda positiivset ja rõõmsameelset inimest, kellel oleks head silma, tehnilist pädevust eelkõige kujundusprogrammis Corel Draw ning põnevaid ideid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. august 2008
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2008
Lisainfo palga kohta:
sõltub kogemustest ja oskustest

Kinkston Kingiagentuuri põhitegevusalaks on äri- ja reklaamkingitused. Kuulume PSI (Präsent Sercice Institut) organisatsiooni, mis koondab erinevaid reklaamtoodete tootjaid ja hulgimüüjaid üle kogu maailma. Igal aastal külastame ka PSI messe, mis annab hea ülevaate viimastest trendidest ja uutest toodetest. Tootevalikusse kuuluvad: tekstiil, kirjutusvahendid, klaas, keraamika, nahktooted, elektroonika, kontoritarbed, jne. Hetkel töötab Kinkston Kingiagentuuris 10 inimest. Meie eesmärgiks on kliendikeskne suhtumine, mida iseloomustab loovus ja põhjalikkus. Tegeleme aktiivselt tootearendusega. Otsime pidevalt uusi tooteid ja huvitavaid ideid, lähtudes ennekõike konkreetse kliendi eesmärkidest ja vajadustest.