Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28501

Kujundaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

töö eesmärgiks on kujundus- ja küljendustööde teostamine pakendite õigeaegseks ja kvaliteetseks trükkimiseks vastavalt ettevõtte trükiettevalmistustehnoloogiale ja klientide vajadustele, sealhulgas:
- suhtlemine klientide ja kliendi esindajatega (reklaamifirmad) materjalide saabumise ning tehnilise teostuse osas;
- trükiettevalmistusprotsessiks vajalike materjalide tellimine tarnijatelt (Soome, Rootsi, Läti, Taani)

Ootused kandidaadile

  • kujundusprogrammide kasutamise vilumus (Corel, Freehand)
  • kiirus ja täpsus visuaalsete andmete töötlemisel (trükifailid)
  • hea silmamõõt ja värvitaju
  • suhtlemis- ja meeskonnatöö valmidus
  • inglise ja soome keele oskus

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus trükiettevalmistuse valdkonnas (kujundamine/küljendus)
  • vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • eneseteostuse ja kogemuste omandamise võimalust
  • stabiilset sissetulekut ja arengut toetavat koolitust
  • tähtajalist töölepingut lapsehoolduspuhkusele mineva töötaja asendamiseks

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus koos sooviavaldusega personaliotsingu firmasse PerspectivEst aadressil: info@perspectivest.ee.

Tööpakkumise number
#28501
Kujundaja