Värsked tööpakkumised

Kujundaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110218

Tööpakkumise number

110218

Töö kirjeldus

Kinkston Kingiagentuuri kujundajana on Sinu tööks esemetele vektorgraafikas (vastavalt kliendi firmastiilile) kujunduse ning trükiettevalmistuse tegemine. Selle käigus suhtled aktiivselt Kinkston Kingiagentuuri tiimiga.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sa oled täiesti kodus kujundusprogrammides Corel Draw, Adobe Illustrator ning tahad rakendada oma oskust näha lihtsates asjades midagi erilist. Töös on oluline korrektsus, täpsus, soov õppida, koostöövõime ning püsivus.
Ideaalne oleks, kui oled kokku puutunud trükiettevalmistusega ja eelise annab kunstialane kõrgharidus, teadmised reklaamist.

Pakume väljakutseid ja vaheldusrikast, loomingulist tööd. Eeldame soovi ennast arendada, sellega seoses garanteerib ettevõte Sulle head töötingimused, koolituse, korraliku töötasu ja võimaluse eneseteostuseks. Sind ootab toetav ja abivalmis kollektiiv.

Lisainfo

Otsime oma meeskonda positiivset ja rõõmsameelset inimest, kellel oleks head silma, tehnilist pädevust kujundusprogrammides ning põnevaid ideid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
28. mai 2007

Kinkston Kingiagentuuri põhitegevusalaks on äri- ja reklaamkingitused. Kuulume PSI (Präsent Sercice Institut) organisatsiooni, mis koondab erinevaid reklaamtoodete tootjaid ja hulgimüüjaid üle kogu maailma. Igal aastal külastame ka PSI messe, mis annab hea ülevaate viimastest trendidest ja uutest toodetest. Tootevalikusse kuuluvad: tekstiil, kirjutusvahendid, klaas, keraamika, nahktooted, elektroonika, kontoritarbed, jne. Hetkel töötab Kinkston Kingiagentuuris 10 inimest. Meie eesmärgiks on kliendikeskne suhtumine, mida iseloomustab loovus ja põhjalikkus. Tegeleme aktiivselt tootearendusega. Otsime pidevalt uusi tooteid ja huvitavaid ideid, lähtudes ennekõike konkreetse kliendi eesmärkidest ja vajadustest.