Värsked tööpakkumised

Kujundaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83606

Tööpakkumise number

83606

Töö kirjeldus

peamisteks tööülesanneteks on:
- Reklaammaterjalide tellimine, suhtlemine trükikodadega;
- Kliendilehe toimetamine (väikeses mahus tõlked, kujundus);
- Reklaammaterjalide ja trükiste kujundamine, trükiettevalmistus;
- Osalemine kampaaniate planeerimises ja teostuses;
- Kodulehekülje haldamine

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:

  • Oskust kasutada Adobe´i kujundusprogramme (Illustrator, PhotoShop, InDesign);
  • Loovat mõtlemist ja pealehakkamist;
  • Vähemalt keskharidust;
  • Inglise keele oskust;
  • Oskust seada prioriteete

Ettevõte pakub

Pakume:
- huvitavat ja mitmekesist tööd
- kaasaegseid töötingimusi ja -keskkonda kiirelt arenevas ettevõttes
- koolitust
- noort ja töökat kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. november 2006
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2006

AS KG Knutsson on üle 10-aastase tegutsemiskogemusega autotarvikute ja varuosade jae-ja hulgimüügiga tegelev rahvusvahelise kontserni tütarettevõte. Firma turustab tuntud kvaliteettooteid läbi edasimüüjate üle kogu Eesti. Kontsernis töötab üle 700 inimese ning aastakäive on ligi 2 miljardit SEK-i.