Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290748

Kujundaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: ametnik

Kuulutus sisestati: 1. november 2012
Kuulutus aegub:30. november 2012

Töö kirjeldus

Kujundaja vastutab Kaitseväe teavitusmaterjalide (Sõdurileht, Sõdur, Kaitseväe teatmik, Kaitseväe kodulehekülg, raamatud, bukletid jms) graafilise kujunduse, trüki ettevalmistuse ja kunstilise taseme eest.

See töö sobib Sulle, kui:

  • sul on hea maitse ja oskus eristada olulist ebaolulisest,
  • oled analüüsivõimeline ja omad head ülevaadet disainivaldkonnas toimuvast,
  • väärtustad tähtaegadest, kokkulepetest ja lubadustest kinnipidamist,
  • oled aus, usaldusväärne ja korrektne.

Ootused kandidaadile

Edukaks kandideerimiseks eeldame Sinult:

  • kõrgharidust kunstilise kujundamise või graafilise disaini alal,
  • töökogemus AD-na vähemalt 3 aastat,
  • arvuti kasutamise oskust ja tööks vajalike kujundusprogrammide (Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator) head tundmist,
  • vastavust riigisaladusele juurdepääsu õiguse andmiseks esitatud nõuetele,
  • huvi riigikaitse valdkonna vastu.

Kasuks tuleb:
  • läbitud ajateenistus, Kõrgemad Riigikaitsekursused või muu kokkupuude riigikaitse valdkonnaga,
  • WEB-media tundmine,
  • võõrkeelte oskus,
  • valmisolek ja võime töötada pingelistel perioodidel,
  • loomingulisus, algatusvõime ja iseseisvus.

  • võimalust vastutada suurele auditooriumile suunatud infomaterjalide toimetamise eest,
  • erialaseid oskusi ja kogemust väärtustavat töötasu,
  • täiendõppe võimalusi ja mitmekülgset meeskonnatöö praktikat,
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi,
  • suurepäraseid sportimisvõimalusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja motiveeritud avaldus koos palgasooviga

Tööpakkumise number
#290748

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
30. november 2012
Kuulutus sisestati:
1. november 2012
Lisainfo palga kohta:
Palgaaste 26, lisandub palgamäära suurendus kvalifikatsiooninõuete alusel kuni 130%

Kaitsevägi on sõjaväeliselt korraldatud valitsusasutus Kaitseministeeriumi valitsemisalas. Kaitseväe peamine ülesanne on tagada valmisolek riigi kaitsmiseks sõjalise tegevusega.
Teavituskeskus on Kaitseväe audio-, video-, trüki- ja muid teavitusmaterjale tootev üksus.

Vaata rohkem

Kujundaja