Värsked tööpakkumised

Kujundaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89680

Tööpakkumise number

89680

Töö kirjeldus

Meie klientideks on ettevõtted, firmad, liidud, spordiühingud.
Sinu ülesanneteks on müüvate tootekataloogide ja -reklaamide koostamine, aktiivne kodulehekülje hooldus ja täiustamine, kliendile kujunduse valmistamine, trükifilmide tegemine trükiprotsessi ja dokumentide koostamine logomärgistuse tarbeks.

Nõudmised kandidaadile

* Sul on oskust ja kogemusi teha tulemuslikke brožüüre ja reklaame tootevalikust
* annet ja oskust kujundada huvitavalt ja loominguliselt kodulehekülgi netis
* omaalgatuslikkust ja ideederohkust
* head stressi- ja pingetaluvust
* kohusetundlikkust
* oled valmis vajadusel lähetusteks lähisriikidesse
* kasuks tuleb varasem suhtlemiskogemus klientidega ja nägemus müügitööst

Nõutav arvutiprogrammide valdamine:
Photoshop, Adobe Illustrator, Macromedia jms

Pakume Sulle võimalust töötada huvitavas ja arenevas meeskonnas. Loomingulist tööd ja rakendust erinevates valdkondades. Heade töövahendite olemasolu. Töötasu koosneb kokkuleppelisest põhipalgast.

Lisainfo

Saada Kandideerimissoov ja CV niipea kui võimalik.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2006

Hevitex OÜ pakub business-to-business (B-to-B) klientidele äri- ja reklaamkingitusi ning firmatekstiile.
Meie pidevalt täiustuvasse brandikorvi kuuluvad erinevad kvaliteetsed turul harvaesinevad tootemärgid. Klient saab täislahenduse toodete ja logomärgistuse näol. Pakume teostust ideest kuni lõpptulemuseni.